CMS WordPress

Nowoczesna i przyjazna w obsłudze strona www

Prowadzisz bloga a może małą firmę, która potrzebuje dynamicznej strony Internetowej, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb? Nie szukaj dalej. Zaprezentuj nam Twoją wizję a my wprowadzimy ją w życie. Strony Internetowe korzystające z gotowych szablonów stają się podobne. Te same elementy widziane na kolejnych stronach powodują, że niczym się nie wyróżniają. My proponujemy stronę Internetową szytą na miarę, dostosowaną do Twoich potrzeb na bazie systemu zarządzania treścią CMS WordPress.

Zastosowanie systemu CMS WordPress pozwoli Ci na dodawanie kolejnych informacji, modyfikowania ich, zmiany zdjęć. To ty 24 godziny na dobę decydujesz co w danym momencie znajduję się na twojej stronie Internetowej.

CMS czyli system zarządzania treścią jest to oprogramowanie pozwalające na zarządzanie treścią strony www. My oferujemy szyty na miarę CMS na bazie platformy WordPress. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne określenie funkcjonalności strony i daje olbrzymie możliwości podczas jej tworzenia. Masz też gwarancję, że strona będzie niepowtarzalna. W erze stron opartych na tych samych szablonach niepowtarzalność jest w cenie i wyróżni CIę od innych co pozytywnie wpłynie na odbiór strony jak i treści na niej zawartych.

Każda projektowana przez nas strona www jest responsywna czyli dostosowana do wyświetlenia zarówno na monitorze, smartfonie i tablecie. Powstaje jedna wersja i nie ma potrzeby tworzenia wersji na potrzeby dużych monitorów, smartfonów czy tabletów. Taką stronę łatwiej można pozycjonować i jest łatwiejsza w obsłudze.

Bardzo ważna jest spójność strony dlatego dużą rolę przykładamy do takich elementów jak intuicyjna nawigacja, przejrzysta i zoptymalizowana treść i atrakcyjny wygląd.

Cena już od: 499zł*

*Cena za jedną stronę główną z 3 podstronami i z podstawową funkcjonalnością. Dodatkowe podstrony, niestandardowe funkcjonalności lub animacje wymagają indywidualnej wyceny. Wycena nie wymaga wpłacania jakiejkolwiek zaliczki i nie zobowiązuje do niczego.

cms wordpress

kontakt

Skontaktuj się z nami a wspólnie opracujemy ramy strony internetowej opartej o CMS WordPress. Aby stworzyć stronę www, która będzie dopasowana do Państwa potrzeb musimy dokładnie poznać specyfikę Twojej działalności oraz główne cele jakie ma spełniać strona www. Kontakt jest ważny podczas całego procesu tworzenie produktu szytego na miarę.

projekt

Na podstawie zebranych informacji stworzymy koncepcję wizualną strony, którą przedstawimy do akceptacji. Zwracamy szczególną uwagę na to aby poza walorami informacyjnymi strona była czytelna i łatwa w nawigacji. Na tym etapie będziemy potrzebowali otrzymać od Ciebie kontent, grafiki, loga i zdjęcia, które zostaną wykorzystane na stronie.

realizacja

Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do etapu jego realizacji. Wykorzystując nowoczesne technologie budowania stron Internetowych przełożymy projekt graficzny na język zrozumiały dla nowoczesnych przeglądarek Internetowych Chrome 65+, Firefox 58+, Opera 50+, Safari 10.1+, Internet Explorer 10+, Edge 16+. Dużą wagę przykładamy do responsywności strony - musi się ona dobrze prezentować na ekranie dużego monitora jak i na smartfonie.

implementacja

Po wykonaniu projektu nie zostawiamy Cię samemu sobie. Możemy umieścić stronę na wskazanym przez Ciebie hostingu. W razie potrzeby możemy również umieścić stronę na naszym hostingu co pozwoli znacznie obniżyć koszty. Szczegóły zarówno zakresu wsparcia jak i dodatkowych kosztów ustalamy już na etapie kontaktu tak abyś od początku znał docelowy koszt.