INTERNETOWA WIZYTÓWKA

Daj swojej firmie szansę i pozwól się znaleźć w Internecie!

Internetowa Wizytówka pozwala w ciekawy i nieszablonowy sposób zaprezentować Twoją firmę i ofertę. Z każdym rokiem coraz więcej osób rozpoczyna poszukiwania towarów/usług/informacji od Internetu. Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub małą firmę? Pozwól aby Twoi klienci mieli szansę się o Tobie dowiedzieć i do Ciebie dotrzeć. Czy potencjalny klient wpisując do przeglądarki miasto + opis usługi/towaru, który oferujesz może Cię znaleźć? Jeżeli nie, czas to zmienić!

W ARTOCS zdajemy sobie sprawę, że prowadząc małą firmę koszty mogą odgrywać ogromną rolę. Często nie ma potrzeby aby tworzyć skomplikowane i drogie strony Internetowe aby uzyskać maksymalny możliwy efekt. To właśnie dla takich firm stworzyliśmy ofertę Internetowej Wizytówki, która pozwoli Twojej firmie zaistnieć w Internecie a jednoczenie nie będzie dużym obciążeniem dla Twojego budżetu.

Podstawowym elementem internetowej wizytówki są:

Podstawowe informacje o firmie

Zakres usług

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

Na stronie mogą znaleźć się również inne wskazane przez Ciebie informacje lub odnośniki. Jedna strona to za mało? Nic nie szkodzi możemy od razu lub po pewnym czasie stworzyć podstrony tak aby w niczym nie ograniczać Twojego rozwoju. Cenę za kolejne podstrony ustalimy już na etapie kontaktu tak abyś mógł w pełni kontrolować budżet związany ze stroną w przypadku potrzeby stworzenia podstron.

Twoja działalność rozwinęła się i wymaga wprowadzenia systemu zarządzania treścią (CMS)? Rozbudujemy Twoją wizytówkę o moduł CMS tak abyś mógł samodzielnie zmieniać treści pokazujące się na stronie. Cenę modułu ustalimy na podstawie wymaganych funkcjonalności w oparciu o przedstawione przez Ciebie oczekiwania.

Cena promocyjna już od: 99zł*

*Cena za jedną stronę z podstawową funkcjonalnością. Dodatkowe niestandardowe funkcjonalności lub animacje wymagają indywidualnej wyceny. Wycena nie wymaga wpłacania jakiejkolwiek zaliczki i nie zobowiązuje do niczego.

internetowa wizytówka

kontakt

Skontaktuj się z nami a wspólnie opracujemy ramy Internetowej wizytówki. Aby stworzyć stronę www, która będzie dopasowana do Państwa potrzeb musimy dokładnie poznać specyfikę Twojej działalności oraz główne cele jakie ma spełniać Internetowa wizytówka. Kontakt jest ważny podczas całego procesu tworzenie produktu szytego na miarę.

projekt

Na podstawie zebranych informacji stworzymy koncepcję wizualną strony, którą przedstawimy do akceptacji. Zwracamy szczególną uwagę na to aby poza walorami informacyjnymi strona była czytelna i łatwa w nawigacji. Na tym etapie będziemy potrzebowali otrzymać od Ciebie kontent, grafiki, loga i zdjęcia, które zostaną wykorzystane na stronie.

realizacja

Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do etapu jego realizacji. Wykorzystując nowoczesne technologie budowania stron Internetowych. Przełożymy projekt graficzny na język zrozumiały dla nowoczesnych przeglądarek Internetowych Chrome 65+, Firefox 58+, Opera 50+, Safari 10.1+, Internet Explorer 10+, Edge 16+. Dużą wagę przykładamy do responsywności strony - musi się ona dobrze prezentować na ekranie dużego monitora jak i na smartfonie.

implementacja

Po wykonaniu projektu nie zostawiamy Cię samemu sobie. Możemy umieścić stronę na wskazanym przez Ciebie hostingu. W razie potrzeby możemy również umieścić stronę na naszym hostingu co pozwoli znacznie obniżyć koszty. Szczegóły zarówno zakresu wsparcia jak i dodatkowych kosztów ustalamy już na etapie kontaktu tak abyś od początku znał docelowy koszt.