Marketing Internetowy

Oferta marketingu internetowego

W ramach marketingu internetowego oferujemy szereg usług, które pozwolą lepiej pozycjonować Twoją stronę oraz dopasować ją do obowiązujących trendów. Szereg czynników wpływa na to jak odbierana jest Twoja strona. Marketing internetowy to nie tylko kampanie mające na celu promocję strony internetowej poprzez różnego rodzaju reklamy umieszczane w portalach społecznościowych czy też w wyszukiwarkach ale również tworzenie treści czy dbanie o odpowiednie linkowanie. Marketing internetowy może w znaczny sposób zwiększyć zainteresowanie Twoją stroną/ofertą co w prosty sposób powinno przełożyć się na wzrost wejść na stronę.


Tworzenie treści - to jeden z podstawowych elementów współczesnego marketingu internetowego. Bez dobrze opracowanej treści trudno o dobre pozycjonowanie strony i skuteczne akcje promocyjne. Treść jest ważna podczas kampanii marketingowej ale również po jej zakończeniu dlatego tak ważne jest jej staranne opracowanie i dostosowanie na potrzeby optymalizacji pod kątem SEO.


Strony internetowe - w ramach marketingu internetowego oferujemy tworzenie stron internetowych w postaci prostych internetowych wizytówek jak i zaawansowanych stron internetowych opartych o CMS WordPress . Nowoczesna w pełni responsywna strona internetowa to absolutne minimum w ramach marketingu internetowego. Strona musi dobrze prezentować się nie tylko na ekranie komputera ale również na tablecie czy smartfonie. Zgodnie z ostatnimi badaniami już ponad połowa osób szukająca informacji w internecie korzysta z urządzeń mobilnych.


Audyt SEO - szereg czynników wpływa na to jak pozycjonowana jest nasza strona internetowa. Ważne jest aby określić jej mocne i słabe strony. Temu właśnie służy podstawowy audyt SEO. Pozwala on określić aktualną sytuację domeny internetowej i na tej podstawie podjąć odpowiednie działania.


Kampanie adwords - w ramach marketingu internetowego oferujemy kampanie dostosowane do potrzeb oraz budżetu zleceniodawców. Szczegóły, zakres oraz budżet ustalane są indywidualnie i dobierane pod kontem specyfiki promowanego produktu/usługi

marketing internetowy

kontakt

Skontaktuj się z nami a wspólnie opracujemy ramy marketingu internetowego. Aby stworzyć dopasowaną do Państwa potrzeb kampanię marketingową musimy dokładnie poznać specyfikę Twojej działalności oraz główne cele jakie ma spełniać kampania marketingowa.

projekt

Na podstawie zebranych informacji stworzymy propozycję działań marketingowych, którą przedstawimy do akceptacji. Na tym etapie poznasz przewidywany budżet oraz ramy czasowe projektu

realizacja

Po zaakceptowaniu planu marketingowego przechodzimy do etapu jego realizacji. Na bieżąco kontrolujemy jego przebieg i informujemy CIę o efektach.

podsumowanie

Po zakończeniu działań przedstawiamy szczegółowy raport wraz z rekomendacjami na przyszłość.