Testy stron www

Przetestuj swoją stronę

Testy stron www pozwalają określić czy Twoja strona nie ma błędów w kodzie oraz jak jest zoptymalizowana zarówno od strony technicznej jak i marketingowej. W ramach podstawowych testów otrzymasz informacje na temat Twojej strony w następującym zakresie:

Sprawdzenie kodu html pod względem jego poprawności

Optymalizacja nagłówków (headings)

Optymalizacja pod względem szybkości wgrywanie strony

Optymalizacja pod względem treści

Optymalizacja meta tagów

Optymalizacja zdjęć

Sprawdzenie wieku domeny

Optymalizacja pod względem marketingu (media społecznościowe, popularność, linki zewnętrzne)

Optymalizacja linków wewnętrznych

Optymalizacja tytułów

Zachowanie serwera

Optymalizacja formatów URL

Przystosowanie do druku

Optymalizacja pod względem bezpieczeństwa

Na podstawie zebranych informacji będziesz mógł podjąć decyzję w jakim kierunku powinieneś dalej rozwijać swoją stronę i w jakich ewentualnie obszarach wymaga ona poprawy. Zazwyczaj podstawowy test strony www pozwala na określenie stopnia optymalizacji strony oraz pokazuje obszary do dalszej pracy aby osiągnąć zamierzony cel.

Raport przedstawimy w formie zrozumiałej, bez zbędnego technicznego żargonu. Po przeczytaniu raportu będziesz dokładnie wiedział na jakim etapie pod względem poprawności kodu, marketingu czy bezpieczeństwa jest twoja strona.

W podsumowaniu raportu określimy, które elementy są kluczowe do poprawy funkcjonowania strony, a które są drugorzędne i nie wymagają natychmiastowej reakcji. Naszym celem nie jest przestawienie listy błędów, które nie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie strony ale określenie kluczowych błędów.

Cena: 49zł

Dla deweloperów

Tworzysz aplikacje internetowe oparte na stronach www? Potrzebujesz sprawdzić czy działają poprawnie lub czy nie zawierają jakiś błędów? Skontaktuj się z nami a ustalimy ramy współpracy nad konkretnym projektem lub nad konkretnymi aspektami, które chcą Państwo przetestować.

Każda aplikacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia dlatego wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie na podstawie zebranych informacji i potrzeb. Ten etap nic Cię nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji.

Masz już opracowany plan testów ale potrzebujesz, kogoś kto je wykona? Zachęcamy do kontaktu. Wykonamy testy zgodnie z Twoimi wytycznymi i procedurami.

Możliwość sprawdzenia kompatybilności aplikacji z wiodącymi systemami jest ważnym elementem testu każdej aplikacji, która może być używana na różnych systemach operacyjnych. Pracujemy na systemie Windows jak i MacOS i w ramach tych systemów możemy przeprowadzić testy.

testy stron www